Dworek POD AKACJĄ

Akacjowa 17, Grzybowo

Dworek pod Akacją w Grzybowie zaprasza Państwa do przeniesienia się na chwilę, rzeczywiście na Łono Natury. Grzybowo, to niewielkie nadmorskie letnisko położone kilka kilometrów na zachód od Kołobrzegu. Wieś leży w Obszarze Chronionego Krajobrazu. Jest tutaj wyjątkowy mikroklimat zawierający morski aerozol bogaty w cząsteczki jodu, soli i bromu. Ma on szczególne znaczenie         w leczeniu dróg oddechowych i  układu nerwowego.

Dworek pod Akacją posadowił się na dużej przestrzeni niedaleko od szerokiej, przepięknej i nie przeludnionej plaży, która do wydm porośniętych sosnowym lasem osiąga szerokość 50 metrów. To szczególne usytuowanie Dworku pod Akacją zapewnia, zwłaszcza od strony zachodniej, bezpośredni i nieograniczony zabudowaniami kontakt z obszarem Natura 2000. Bystry obserwator nie raz zauważy blisko spacerujące sarny, skaczącego zająca, biegające kuropatwy i inne rzadkiego gatunku ptactwo. 

Przenosząc się z tego klimatu nad morze dojdziemy spacerkiem w ciągu 10-15 minut do wspomnianej już jednej z najpiękniejszych plaż w naszym kraju. W sezonie letnim plaża jest strzeżona. Jeśli któregoś dnia będziecie Państwo trochę leniwi, co się każdemu na urlopie może przytrafić, można wtedy dojechać rowerem lub samochodem na parking w pobliżu plaży.

Zapewniamy bezpłatny parking


Pokoje 2 i 3 osobowe oraz 4 osobowe (2 pokojowe) apartamenty staraliśmy się dla Państwa urządzić komfortowo i funkcjonalnie. Wszystkie pokoje posiadają balkony, łazienki, w pełni wyposażone aneksy kuchenne (płyta ceramiczna, naczynia, garnki, toster, garnek do wody, lodówka z zamrażalką), telewizory 3D LED, TV-Sat z programami niemieckimi w jakości HD, Internet.

Wszystkie pokoje posiadają rolety sterowane eklektycznie, które nie tylko regulują temperaturę w pomieszczeniach, ale zapewniają jeszcze bardziej spokojny sen. Ogrzewanie podłogowe może w lecie spełniać również funkcję klimatyzacji. Nasi goście mogą korzystać z altany ogrodowej, w której znajduje się grill, a milusińscy mogą pobawić się na placu zabaw.

Zobacz więcej

Udogodnienia

garden

Ogród do dyspozycji gości

privat_bathroom

Prywatna łazienka

balcony

Balkon

heating

Ogrzewanie

wifi

Wi-Fi

tv

TV

tv

Telewizor

grill

Grill

playground

Plac zabaw

Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

69 wyświetleń w 2024r.
Łącznie 278 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0