Opis

Dworek pod Akacją w Grzybowie zaprasza Państwa do przeniesienia się na chwilę, rzeczywiście na Łono Natury. Grzybowo, to niewielkie nadmorskie letnisko położone kilka kilometrów na zachód od Kołobrzegu. Wieś leży w Obszarze Chronionego Krajobrazu. Jest tutaj wyjątkowy mikroklimat zawierający morski aerozol bogaty w cząsteczki jodu, soli i bromu. Ma on szczególne znaczenie         w leczeniu dróg oddechowych i  układu nerwowego.

Dworek pod Akacją posadowił się na dużej przestrzeni niedaleko od szerokiej, przepięknej i nie przeludnionej plaży, która do wydm porośniętych sosnowym lasem osiąga szerokość 50 metrów. To szczególne usytuowanie Dworku pod Akacją zapewnia, zwłaszcza od strony zachodniej, bezpośredni i nieograniczony zabudowaniami kontakt z obszarem Natura 2000. Bystry obserwator nie raz zauważy blisko spacerujące sarny, skaczącego zająca, biegające kuropatwy i inne rzadkiego gatunku ptactwo. 

Przenosząc się z tego klimatu nad morze dojdziemy spacerkiem w ciągu 10-15 minut do wspomnianej już jednej z najpiękniejszych plaż w naszym kraju. W sezonie letnim plaża jest strzeżona. Jeśli któregoś dnia będziecie Państwo trochę leniwi, co się każdemu na urlopie może przytrafić, można wtedy dojechać rowerem lub samochodem na parking w pobliżu plaży.

Zapewniamy bezpłatny parking

Wyposażenie

Pokoje 2 i 3 osobowe oraz 4 osobowe (2 pokojowe) apartamenty staraliśmy się dla Państwa urządzić komfortowo i funkcjonalnie. Wszystkie pokoje posiadają balkony, łazienki, w pełni wyposażone aneksy kuchenne (płyta ceramiczna, naczynia, garnki, toster, garnek do wody, lodówka z zamrażalką), telewizory 3D LED, TV-Sat z programami niemieckimi w jakości HD, Internet.

Wszystkie pokoje posiadają rolety sterowane eklektycznie, które nie tylko regulują temperaturę w pomieszczeniach, ale zapewniają jeszcze bardziej spokojny sen. Ogrzewanie podłogowe może w lecie spełniać również funkcję klimatyzacji. Nasi goście mogą korzystać z altany ogrodowej, w której znajduje się grill, a milusińscy mogą pobawić się na placu zabaw.

Wyślij zapytanie

Dworek POD AKACJĄ
Dworek POD AKACJĄ

Chcesz, abyśmy mogli rozwijać ten portal dla Ciebie i innych turystów?

Poinformuj właściciela, że dzwonisz z portalu grzybowo.info.pl

664 837 583 947 151 297
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00