Sianożęty - jakie atrakcje, gdzie są położone, jaka jest plaża?

Sianożęty

Niegdyś Sianożęty były niewielką rybacką wioską, jednak w miarę jak miejscowość Ustronie Morskie zaczęło się rozrastać, granica pomiędzy miasteczkami powoli ulegała zatarciu. Miejscowość położona jest ok. 9 km na wschód od Kołobrzegu. Dziś są bardziej znane jako jedna z polskich letnich miejscowości turystycznych. Ze względu na szeroką plażę, czyste powietrze i dobre warunki do odpoczynku, swym urokiem ściąga turystów z całego kraju i z dużej części Niemiec.

PLAŻA

Tutejsza plaża jest piaszczysta i szeroka (o długości około 1400 m). Latem turyści mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ są dla nich specjalnie wyznaczone, strzeżona przez najlepszych ratowników kąpieliska. Prowadzą do nich trzy, wyremontowane, bezpieczne, oznakowane zejścia – od ulic Ku Morzu, Lotniczej i Sztormowej.

STADNINA KONI - TROTTO (ul. Północna, tel. 504 837 903)

Idealna atrakcja dla osób, które marzą o wakacjach w siodle. Tutaj odnajdzie się każdy miłośnik cudownych zwierząt, jakimi są konie. W ofercie można znaleźć między innymi: naukę jazdy, jazda samodzielna po poddocku i w terenie, zajęcia z hippoterapii, sesje ślubne na koniu oraz warsztaty pracy z koniem metodą TTouch.

Ostatnia aktualizacja - luty 2020 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.grzybowo.info.pl nie odpowiada.

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0